KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13095601
nr 1309 5601
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Tusch, 2 st, Signerade, elefanter & bufflar, mm18x47 cm
måndag 24 februari 2020
kl 18:24:32
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm